Parashikime Futbolli, La Liga, Premier League, Bundesliga 19.12.2020

Barcelona vs Valencia

Shënojnë të dyja skuadrat, koeficient 1.66

Barcelona do të kërkojë ndaj Valencia fitoren e tretë rresht në shtëpinë e saj në La Liga. Por, miqtë nuk kanë ndërmend të dorëzohen aq lehtë. Megjithëse katalanasit ia kanë dalë të fitojnë 4 nga 5 përballjet e fundit në shtëpi kundër Valencias, forma e tyre relativisht e dobët këtë sezon vë shumë gjëra në pikëpyetje. Ata ngelen absolutisht favoritë për të fituar takimin, por përsëri mundësia për të pësuar gol është reale. Kjo mbështetet dhe nga fakti se pavarësisht se Valencia ka humbur 3 nga 6 përballjet në transfertë këtë sezon, skuadra ia ka dalë të shënojë gol në 5 prej tyre.

Bayer Leverkusen vs Bayern Munich

Fiton Bayern Munich, koeficient 1.85

Përballja e dy gjigandëve të Bundesliga, Bayer Leverkusen dhe Bayern Munich pritet të prodhojë spektakël këtë të shtunë. Bayern Munich ndodhet në vendin e dytë, vetëm një pikë larg kundërshtarëve që kryesojnë renditjen. Duke marrë parasysh këtë skuadra e Hans-Dieter Flick do të kërkojë me çdo kusht fitoren për t’u kurorëzuar ajo “kampionja e dimrit” në Gjermani. Bayer Leverkusen nga ana e vet nuk e njeh humbjen prej 12 ndeshjesh rradhazi, por testi i vërtetë për djemtë e Peter Bosz do të vijë përballë bavarezëve.

Everton vs Arsenal

Fiton Everton, koeficient 2.45

Skuadra e Arsenal ka dështuar të gjejë rrugën e rrjetës në 6 nga 9 ndeshjet e fundit në Premier League. Dhe në fakt, “topçinjtë” kanë pësuar disfatë në këto përballje. Në këtë moment mjaft delikat dhe të vështirë për Arsenal, Everton mund të rezultojë një rival mjaft i vështirë për djemtë e Artetës. Nga ana tjetër, ekipi i drejtuar nga Carlo Ancelotti po shijon një moment mjaft të mirë. Everton ia doli të fitojë përballjet me Chelsea dhe Leicester City, dhe tani ndodhet në vendin e 5-të në renditje, vetëm 5 pikë larg kreut të renditjes.

Përmbledhje e rezultateve

NdeshjetParashikime
Barcelona vs ValenciaShënojnë të dyja skuadrat, koeficient 1.66
Bayer Leverkusen vs Bayern MunichFiton Bayern Munich, koeficient 1.85
Everton vs ArsenalFiton Everton, koeficient 2.45
Luaj bastin me këto koeficientë në këto kompani
5.0 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

5.0 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 10 EUR Free Bets
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

4.8 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.


One Reply to “Parashikime Futbolli, La Liga, Premier League, Bundesliga 19.12.2020”

  • Për pyetje, paqartësi për mënyrat e regjistrimit apo depozitimit ju lutemi të vendosni një koment ose na shkruani në: support@baste-sportive.com

    KUJDES: Vetëm për anëtarët e regjistruar nga faqja jonë mund t’ju ofrojmë asistencë teknike në rast të ndonjë problemi për tërheqjen e lekëve në rast se jeni fitues.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

New bookmakers
Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

Karamba Sports
Karamba Sports

100% BONUS deri në 10 EUR mbi depozitën e parë.

Place bets and win new products 2020 from Sony: PlayStation 5, Pulse 3D Headset and Bravia Ultra HD with BetWinner!!!

X