Parashikime ndeshjesh, Copa del Rey 07.01.2021

Pontevedra vs Cadiz

Barazim, koeficient 3.83

Estadio Municipal de Pasaron do të jetë stadiumi ku do të përballen Pontevedra dhe Cadiz. Modestët e Pontevedra do të mundohen të surprizojnë skuadrën nga La Liga, por të mundësh Cadiz është vërtet një mision i vështirë. Sidomos duke marrë parasysh diferencën mes dy skuadrave. Gjithsesi, nga ajo që është vënë re në kampionat, vizitorët kanë pasur vazhdimisht probleme në ndeshjet në transfertë. Nëse lojtarët e Cadiz nuk tregohen të kujdesshëm përballë Pontevedra, mund t’i komplikojnë vërtet keq shanset e tyre të kualifikimit në 90 minutat e kohës së rregullt.

Yeclano vs Valencia

Fiton Valencia, koeficient 1.33

Valencia do të përballet në transfertë me skuadrën e Yeclano, dhe kjo ndeshje për llogari të Copa del Rey. Të ashtuquajturit “Los Che” nuk dhanë paraqitjen e tyre më të mirë në raundin e parë të kompeticionit përballë Terrassa. Por gjithsesi ata ia dolën të rrëmbenin kualifikimin pas minutave shtesë në shifrat 4-2. Valencia gjithashtu ka patur luhatje forme në kampionat, por vizitorët nuk pritet të gabojnë as kësaj rradhe në Copa del Rey. Për një skuadër si Valencia, që nuk bën pjesë në top 4-shen më të mirë të Spanjës, ky kompeticion gjithmonë është i një rëndësie të veçantë dhe objektiv kryesor për lojtarët.

Las Rozas vs Eibar

Fiton Eibar dhe shënon 2+ gola, koeficient 1.55

Las Rozas bënë një paraqitje të mirë raundin e parë të kompeticionit, teksa eleminuan skuadrën e Mirandes. Por, Eibar është sigurisht një kundërshtar i një tjetër niveli. Skuadra e La Liga vjen si vizitore në këtë përballje pas fitores 2-0 përballë Granada. Duke marrë parasysh se shanset që Eibar të konkurrojë në kupat e Europës, duke u pozicionuar mirë në renditjen e La Liga janë të vogla, ekipi do të japë gjithçka në Copa del Rey. Në fund të fundit është i vetmi opsion real që Eibar të plotësojë objektivat europianë.

Parashikime të tjera, Copa del Rey (7 Janar)

NdeshjaParashikimiKoeficienti
Pena Dep. Santa Eulalia vs SabadellKualifikohet Sabadell1.61
SD Amorebieta vs Sporting GijonKualifikohet Amorebieta1.95
Alcoyano vs SD HuescaFiton Huesca 1.72
Girona vs LugoShënojnë të dyja ekipet1.95
Pontevedra vs CadizBarazim ose fiton Pontevedra2.00
Luaj bastin me këto koeficientë në këto kompani
5.0 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

5.0 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

5.0 rating
100% BONUS deri në 120 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

2.5 rating
100% BONUS deri në 50 EUR mbi depozitën e parë!
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

New bookmakers
Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

Karamba Sports
Karamba Sports

100% BONUS deri në 10 EUR mbi depozitën e parë.

22bet, platforma më e mirë online, qindra sporte dhe koeficientë tepër të lartë!!!

X