Parashikime ndeshjesh, La Liga, Bundesliga, FA Cup 08.01.2021

Celta Vigo vs Villarreal

Shënojnë të dyja skuadrat, koeficient 1.80

Një përballje e fortë pritet të jetë ajo mes Celta Vigo dhe Villarreal, e vlefshme për La Liga spanjolle. Në 8 nga 12 ndeshjet e fundit që Villarreal ka zhvilluar në të gjitha kompeticionet, të dyja skuadrat kanë gjetur rrugën e rrjetës. Një tregues se “Nëndetësja e verdhë” është në gjendje të shënojë, por gjithashtu pëson gol lehtë. Ndërkohë Celta Vigo, përpara humbjes 2-0 përballë Real Madrid kishte 11 ndeshje rresht që gjente rrugën e golit. Duke thënë këto, pritet që të dyja ekipet të shënojnë, mbase dhe duke rezultuar në një barazim me shifra të ngushta në fund të 90 minutave. 

Borussia Monchengladbach vs Bayern Munich

Fiton Bayern Munich, koeficient 1.57

Bavarezët e Bayern Munich vijnë gjithmonë si favoritë kryesorë në çdo ndeshje të Bundesliga, pavarësisht kundërshtarit. Por transferta kundër Monchengladbach mund të rezultojë problematike për djemtë e Hansi Flick. Borussia Monchengladbach e ka gjetur rrugën e rrjetës të paktën 1 herë në 19 nga 20 takimet e fundit në të gjitha kompeticionet. Ndërsa Bayern, pavarësisht se në 8 ndeshjet e fundit të Bundesliga ka pësuar gol i pari, ende ngelet një ekip i pamposhtur që prej shtatorit të vitit të kaluar.

Aston Villa vs Liverpool

Barazim ose fiton Aston Villa, koeficient 1.72

Aston Villa do të kërkojë të përsëris historinë përballë Liverpool, në kapitullin e ri mes dy skuadrave të vlefshme për FA Cup. Kujtojmë se të zotët e shtëpisë prodhuan një nga rezultatet më të pabesueshme në futbollin anglez kur ia dolën të mundnin në shifrat 7-2 kampionët në fuqi të Liverpool. Skuadra e Jurgen Klopp ka fituar vetëm 1 në 7 përballjet e fundit në transfertë në të gjitha kompeticionet, dhe në qoftë se nuk është në formën e saj më të mire, Aston Villa mund t’i ndëshkojë “The Reds” përsëri.

Parashikime bastesh të tjera, FA Cup (9 Janar)

NdeshjaParashkimiKoeficienti
Manchester United vs WatfordFiton Manchester United1.28
Stoke City vs Leicester CityMbi 2.5 gola (JO)1.72
Arsenal vs Newcastle UnitedShënojnë të dyja skuadrat1.80
QPR vs FulhamKualifikohet Fulham1.61
Everton vs Rotherham UnitedFiton Everton1.33
Luaj bastin me këto koeficientë në këto kompani
5.0 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

5.0 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

5.0 rating
100% BONUS deri në 120 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

2.5 rating
100% BONUS deri në 50 EUR mbi depozitën e parë!
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

New bookmakers
Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

Karamba Sports
Karamba Sports

100% BONUS deri në 10 EUR mbi depozitën e parë.

Place bets and win new products 2020 from Sony: PlayStation 5, Pulse 3D Headset and Bravia Ultra HD with BetWinner!!!

X