Parashikime ndeshjesh, Premier League, Coppa Italia, Copa del Rey 02.02.2021

Manchester United vs Southampton

Shënojnë të dyja skuadrat, koeficient 1.75

Në 5 përballjet e fundit mes Manchester United dhe Southampton, të dyja skuadrat e kanë gjetur rrugën e rrjetës. Dhe në total, janë shënuar plot 20 gola. Ky tregues na bën të mendojmë se realizimet nuk do të mungojnë as në këtë përballje. Sidomos duke marrë parasysh faktin se Southampton ka pësuar gol në 78% të ndeshjeve të tyre në transfertë këtë sezon. Ndërkohë “Djajtë e Kuq”, megjithëse kanë qënë minimalist në gola, kanë demonstruar një formë mjaft të mirë këtë vit.

Almeria vs Sevilla

Fiton Sevilla, koeficient 1.61

Diferenca mes Almeria dhe Sevilla është mjaft e madhe. Miqtë ndodhen në vendin e tretë në La Liga, ndërsa Almeria në vendin e tretë në ligën e dytë spanjolle. Pikërisht për këtë arsye Sevilla është favorite për të fituar takimin e vlefshëm për Copa del Rey. Vizitorët kanë fituar 12 nga 15 ndeshjet e fundit në të gjitha kompeticionet dhe kanë humbur vetëm 1. Gjithsesi ata duhet të bëjnë kujdes pasi Almeria mund të shfrytëzojë faktorin fushë, duke gjetur një mënyrë për të surprizuar miqtë nga La Liga.

Inter Milan vs Juventus

Fiton Inter, koeficient 2.37

Padyshim që përballja mes Inter dhe Juventus e vlefshme për Coppa Italia është mjaft e vështirë për t’u parashikuar. Por, duke u nisur nga ecuria e ndeshjeve të fundit, duket se Interi i Antonio Contes ka një avantazh të lehtë përballë të besuarëve të Andrea Pirlos. Inter ka fituar 6 ndeshjet e fundit në shtëpinë e tyre. Ndërsa sa për Juventus, e vetmja fitore në 5 ndeshjet e fundit në Coppa Italia ishte ajo përballë modestëve të SPAL. 

KampionatiSkuadraVSSkuadraFituesiProbabiliteti
Premier LeagueSheffield UnitedVSWest Bromwich AlbionFiton Sheffield United (1)1.90
Premier LeagueWolverhampton WanderersVSArsenalFiton Arsenal (2)2.20
Premier LeagueNewcastle UnitedVSCrystal PalaceBarazim (X)3.25
Superliga TurkeHataysporVSFenerbahceShënohen mbi 2.5 gola1.80
Superliga TurkeGalatasarayVSIstanbul BasaksehirFiton Galatasaray (1)1.61
Danish SuperligaVejle BoldklubVSAGF AarhusFiton AGF Aarhus (2)1.86
Danish SuperligaRanders FCVSAC HorsensFiton Randers FC1.57
Luaj bastin e rradhës në këto kompani bastesh!
bet365 Sports
5.0 rating
BET365 luaj në kompaninë më të famshme të basteve online!
Aplikohen kushtet e bonusit
Max deri në $100 kredite. Vetëm për të regjistruarit e rinj

Min. $5 deposit. Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

BetWinner Sports
5.0 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

22bet Sports
5.0 rating
100% BONUS deri në 120 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

888 Sports
5.0 rating
Depozito 10 EUR merr 30 EUR free bet!
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Megapari Sports
4.3 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Librabet
4.5 rating
100% BONUS deri në 150 EUR mbi depozitën e parë + 15 EUR Free Bet!
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Betsson Sports
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 10 EUR Free Bets
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Mr.Play Sports
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Koeficientët e basteve janë “raporti midid shumës së bastit të vënë nga të gjitha palët bazuar në probabilitetin e parashikuar”

Për më tepër lexo: Si funksionojnë koeficientët e basteve?

Artikulli I mëposhtëm ju shpjegon me detaje se “Si të luajmë baste online”

Lexo më tepër ketu!

Si të hapim faqen e bet365 në Shqipëri?

( KLIKO KETU )

Gjithashtu ka 2 mënyra të tjera:

  1. Perdorni shërbimin VPN, ( KLIKO KETU ) dhe mund të aksesoni të gjitha faqet e basteve që nuk hapen në Shqipëri.

  1. Na kontaktoni për kompaninë që doni të regjistroheni dhe ne do të ju mundësojmë linkun përkatës.

Për support na shkruani në: support@baste-sportive.com

18 ose 21. Shtete të ndryshme kanë rregulla të ndryshme sa i përket moshës optimale për të luajtur bastore fizike ose online. Shumica e tyre kanë moshën 18 vjec. Ju kujtojmë që kompanitë do të kërkojnë dokument identifikimi për të vërtetuar moshën tuaj.

Po. Të gjitha kompanitë e basteve në faqen tonë mbajnë një licensë të rregullt dhe operojnë gjerësisht në shumicën e vendeve të botës brenda rregullave ndërkombëtare dhe ato shtetërore.

  1. Kartë identiteti ose Pasaportë e vlefshme. ( Foto e qartë që duhet dërguar në e-mail që kompania ju udhëzon )
  2. Kartë Krediti. ( Foto e pjesës përpara dhe mbrapa, mbuloni numrat e parë )
  3. Faturë telefoni, ose pasqyrë e llogarisë bankare. ( Për të verifikuar adresën ku jetoni )

Kjo ndodh vetëm një herë, më pas nuk keni nevojë për verifikime të tjera.

Transferimi i lekëve për të luajtur baste online është tepër i thjeshtë. Mjafton të keni një kartë krediti ose debiti. Mund të përdorni kartën tuaj ose mund të regjistroheni në kompani të transfertave elektronike si:

Load More

2 Replies to “Parashikime ndeshjesh, Premier League, Coppa Italia, Copa del Rey 02.02.2021”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

New bookmakers
MansionBet
MansionBet

100% BONUS deri në 20 EUR mbi depozitën e parë!

Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

Place bets with BetWinner and get an opportunity to win a new
Porsche 718 Spyder!!!!

X